ALO KURYE-0555 278 23 30

ALO KURYE

ALO KURYE HİZMETİ

Alo Kurye olarak İstanbul içinde çalışıyoruz. Şehirler arası çalışıyoruz. Alo kurye, çeşitli size uygun kurye çeşitlerimizle sizle hizmet veriyoruz. Örneğin; normal kurye çeşidimiz ile İstanbul il sınırları içinde Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere sizin istediğiniz adrese aynı gün içinde teslimat yapılmasıdır. Express kurye sisteminde ise, ulaştırılmasını istediğiniz evrakları daha kısa sürede belirtilen adrese teslim etmek için anında size en yakın kuryenin yönlendirilmesidir. Vip alo kurye çeşidinde ise; önemli kurye gönderilerini en seri, en güvenli ve en süratli şekilde teslimi için trafiğe takılmadan hizmetin verilmesidir.

ALO KURYE SERVİSİ

Alo Kurye hizmet sektöründe kalite, bilinç ve koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktayız. Kuryecilik sektöründe kendine öncü ve örnek olmayı hedef koyan firmamız size en iyi hizmeti vermek için her geçen daha çok kendini geliştiriyor. Mükemmel ve kaliteli hizmetin ayrıca uzman personelin yer aldığı tek kurye markası İstanbul motorlu kuryedir. Bizler Alo Kurye olarak yıllardır insanlara faydalı olma gayreti içinde çabalıyoruz. Amacımız kimseye zarar ve ziyan vermeden insanların ve şirketlerin işlerini yapmaktır. Servisimiz ile ilgili bir çok detay için bizi direk arayıp 7/24 ulaşabilirsiniz.

ALO KURYE ÇALIŞMA ŞEKLİ

Alo kurye çalışma şeklimiz üç aşamada gerçekleşiyor. Birinci ve ilk sıradaki çalışma şeklimiz tabi ki motorlu kurye servisidir. Yani bilinen ve her kesin gördüğü servis. İkinci teslimat servisi ise Araçlı kurye sistemidir. Bu sistem de daha büyük ve ağır paketleri İstanbul içi başta olmak üzere başka şehirler de dahil özel araçlarımızla özel olarak teslim ediyoruz. Üçüncü olarak ta Yaya kurye sistemi ise dağıtım ve çoklu posta adetlerinde dağıtım gösteren çalışma şeklidir.

ALO KURYE TESLİM SÜRELERİ

Alo kurye teslim süreleri duruma göre değişmektedir. Bu da üç sınıfa ayrılmaktadır. Birinci olarak Normal kurye sistemi vereceğiniz iş ve paketin acil değilde gün içinde teslimat yapılması. Sabah sekiz ile akşam yedi arasında yapılan teslim edilen işler için geçerlidir. Tahmini 300 – 360 dakika içinde teslim edilir. Acil, Hızlı ve Express kurye teslimatımız 120 – 150 dakika içinde verile teslimatlar. Son olarak ta Vip kurye servisi 30- 45 dakika içinde yapılan teslimat süreleridir.

ALO KURYE HİZMET BEDELLERİ

Alo kurye fiyat bedelleri acil durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Normal gün içi paket teslimatımız en uygun ve en ucuz olan çalışma şeklidir. Bunun için fiyat alınız. Express, Acil ve Hızlı kurye teslimatımız ise normal teslimat fiyatımızın bir buçuk katı ücreti vardır. Son olarak ta en hızlı vip kurye servisimizin fiyatı ise normal fiyatların tam üç katı olarak fiyatlandırılır. Çünkü bu çok acil ve önemli durumlar için geçerli bir yöntem olduğu için böyle pahalıdır.

ALO KURYE FARKI NEDİR?

Alo kurye olarak diğer firmalardan farkımızı aslında çalıştığımız firmalardan öğrenebilir ve sorabilir öğrenebilir. Fakat müşteriler artık buna bakmadan ne kadar uygun, ucuz ve merdiven altı firma varsa ona bakıyor ona yönleniyor. Artık kimse kaliteye, güvene ve dürüstlüğe bakmıyor. İşleri görülsün de ne olursa olsun düşünüyorlar. Fakat ileriye dönük olarak zarar ediyorlar. Bizim farkımız güven, hız, ilkeli, dürüst bir çalışma şekli olarak göze çarpmaktadır.

NEDEN ALO KURYE?

Çünkü Alo Kurye güvenilir ve dürüst firmadır. Çünkü bu zamanda insanlar babalarına bile güvenmez. Evlenmek için güvenilir eşler, güvenilecek arkadaşlar, dostlar bulmak artık çok zordur. Özellikle iş hayatında bir birlerine kazık atan ortaklar, arkadan vuran çalışanlar var. Hele önemli işlerini teslim edecek birine güvenmek çok zor. Çünkü bütün gizliliğini teslim edebilmek zor. İşte tam burada biz tam olarak güvenilir ve emin bir kurye şirketi olarak çalışma veriyoruz. Farkımız budur.

ALO KURYE

Alo Kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Alo Motorlu Kurye elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz.

  • Normal Alo Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Alo Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Çok Acil Alo Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • Alo Kurye gönderileri için : 0533 091 65 40 – 0212 284 67 15’den ulaşın

 

ALO KURYE- 0555 278 23 30

ALO KURYE- 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ
%d blogcu bunu beğendi: